Apie mus

UAB „Avectus”

UAB „Avectus“ buvo įkurta 2013 metais Lietuvoje ir jau daugiau nei dešimtmetį teikia apdailos bei renovacijos paslaugas tiek Lietuvoje, tiek Vakarų ir Pietų Europoje. Šiandien įmonėje dirba daugiau nei 40 skirtingų specialistų: statybininkų, vidaus apdailininkų, stalių, elektrikų, santechnikų ir inžinierių. Sėkmingai baigėme apdailos projektus įvairiose Europos šalyse: Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Graikijoje ir Lietuvoje. Per savo veiklos metus įrengėme daugiau nei 150 objektų. Mes esame tam, kad jūsų būsto projektas būtų įvykdytas kokybiškai ir nustatytu laiku – pasirūpinsime kiekvienu smulkiausiu darbu ir užduotimi. Esame pasirengę įvykdyti netikėčiausius užsakovų norus aukščiausios kokybės lygmenyje nuo vizualizacijų iki pilno įrengimo. Patikėkite savo būsto įrengimą profesionalams su ilgalaike patirtimi ir aukšta kvalifikacija!

Privatiems ir verslui

Teikiame pilnas apdailos paslaugas tiek privačiuose, tiek komerciniuose objektuose.

Dėmesys detalėms

9 kartus pamatuojame ir tik 10 darome. Užtikriname kruopščiai atliktus darbus.

Laiku atlikti darbai

Realistiškai įvertiname darbų apimtis ir laikomės sutartų terminų.

Nestandartiniai sprendimai

Įsiklausome į kliento viziją, kūrybiškai išsprendžiame kilusias problemas.

PIlna apdaila

Pagal kliento pageidavimus, projektus vykdome nuo betonavimo "iki rakto".

Atsiliepimai

Šią įmonę pasirinkome savo būsto remontui – nesigailime! Mūsų šeimai buvo svarbiausia, kad viskas būtų padaryta laiku, o Avectus pranoko mūsų lūkesčius. Kokybe skųstis irgi negalime, todėl rekomenduojame visiems, planuojantiems renovuoti savo būstą.

Levi and Emily, Nyderlandai

Puikus ir profesionalus darbas! Linkiu kuo didžiausios sėkmės.

Karl, Švedija

Kai su partneriais nusprendėme atnaujinti biuro patalpas, kreipėmės į šią įmonę dėl rekomendacijų. Esame patenkinti atliktais darbais – Avectus laikėsi sutartyje numatytų terminų, pasiūlė inovatyvius sprendimus, apie kuriuos net nenutuokėme.

Jostein, Norvegija

Kokybiška buto vidaus apdaila tapo mano tikslu praėjusią vasarą. Gana ilgai ieškojau įmonės, su kuria rasčiau bendrą kalbą ir kuri atitiktų mano lūkesčius. Kai pradėjome dirbti su Avectus, supratau, kad radau tikrą profesionalų komandą, o šiandien tikrai džiaugiuosi rezultatu.

Gintaras, Lietuva

Malonu prisiminti darbą su Avectus komanda. Rekomenduojame!

Gutmane šeima, Latvija

Bendraudama su Avectus iš karto supratau, kad darbuotojai patyrę – išklausė, patarė. Juos pasirinkau gavusi rekomendaciją, o dabar šią įmonę rekomenduoju visiems ieškantiems patikimos apdailos įmonės.

Lina, Lietuva
Į VIRŠŲ