Specialios paslaugos

Mikrocementas

Mikrocemento naudojimas interjero dekoravime įgauna pagreitį ir tampa stipria tendencija. Ši medžiaga yra labai universali, todėl ją galima naudoti praktiškai bet kur (ant grindų, sienų ir net baldų). Su mikrocementu galima išgauti matinį, satininį ar blizgų paviršių – tai atveria begalines galimybes vidaus ie fasado dekoravime.
Tai yra lygi, cementinė ir polimerinė medžiaga, dengiama plonais 2-3 mm sluoksniais. Ji yra nepakeičiama esant skubiems renovacijos darbams. Dėl puikių lipnumo savybių mikrocementas gali būti naudojamas tiesiai ant esamų paviršių
Siekiant geriausių rezultatų ir kokybiškos apdailos, darbus turėtų atlikti kvalifikuoti darbuotojai.

Molio tinkas

Molio tinkas yra kvėpuojantis molio ir smėlio mišinys; tvari ir ekologiška alternatyva gipsui, cementui ar įprastiniam tinkui. Ši medžiaga žinoma daugiau nei 9000 metų ir šiuo metu išgyvena renesansą.
Dėl savo natūralios tekstūros molio tinkas padeda sukurti charakteringą ir šilumą spinduliuojančią apdailą. Dekoratorius gali žaisti su šios medžiagos storiu ir formomis, taip kaskart sukurdamas unikalius efektus. Molio tinkas yra patvarus – tai yra dar viena jo populiarumo dekoravime priežastis.
Apdailą turėtų atlikti medžiagos specifiką ir darbo su ja procesą išmanantis specialistas.

Rifliuotos sienos

Natūralios spalvos ir formos ir toliau vyrauja interjero dizaino pasaulyje, neketindamos užleisti šių pozicijų.
Tobulai netobulos rifliuotų sienų formos ir linijos papildo viena kitą sukurdamos malonią atmosferą. Jos erdvei suteikia unikalaus ir šviežumu dvelkiančio žavesio. Apšvietimas sustiprina unikalių tekstūrų ir formų kuriamus efektus. Tokia trimatė apdaila byloja stiliaus lengvumą, puikiai tinkančio tiek gyvenamosioms, tiek ir reprezentacinėms erdvėms.
Rifliuotoms sienoms būdingas kūrybinis meistriškumas. Šie apdailos sprendimai kuriami taip, kad atlaikytų stilių kaitą bei laiko išbandymus.

Lubų elementai

Labai dažnai erdvių dekoravime luboms skiriama daug mažiau dėmesio nei sienoms ar grindims. Tačiau lubos kai kur dar yra vadinamos penktąja siena ir todėl nusipelno atitinkamo dėmesio.
Trimatės formos, dengiančios lubas, gali būti įdubusios, cilindrinės konstrukcijos. Nestandartiniai penktosios sienos apdailos ypatumai erdvėms suteikia savitumo. Jį dar labiau sustiprina išilgai kiekvienos formos per visą jos perimetrą įmontuoti šviestuvai. Aiškios linijos ir aptakios struktūros erdvėse papildomai spinduliuoja jaukumo ir komforto jausmą.
Didžiulis dėmesys skiriamas darbo kokybei ir galutiniam rezultatui, išliksiančiam dešimtmečiais.

Natūralus akmuo

Interjerų dizaino pasaulis yra ištroškęs natūralaus grožio ir buvimo arčiau gamtos. Akmens gaminiai padeda išpildyti šį pageidavimą. Erdvėms jie suteikia solidumo ir pabrėžia natūralią estetiką.
Akmuo yra patvarus ir labai praktiškas (neakytas, atsparus dėmėms, išlaiko savo blizgesį). Įspūdingi akmens elementai turi ilgą naudojimo istoriją. Jie tinka bet kuriam interjero dizainui. Ekologiški gaminiai yra saugūs naudoti viduje ir gali būti iš naujo pritaikyti kituose projektuose. Populiariausi yra granitas, marmuras ir skalūnas.
Natūralaus akmens elementai tampa erdvių akcentu. Tai gali būti sienų apdaila, grindys, kriauklė, stalviršis, spintelė, židinio apdaila ar kiti dekoratyviniai gaminiai.

Metalo gaminiai

Metaliniai elementai, naudojami natūralių spalvų fone (sienų, grindų ir kt.), praturtina monotonišką vaizdą. Jie gali suteikti daugiau gylio ir drąsaus charakterio bet kuriam interjerui. Metalas simbolizuoja aiškumą ir tikslumą.
Kietesnės ir šaltesnės medžiagos turėtų būti įkomponuojamos subtiliai ir prasmingai, netrikdant erdvių ramybės. Be abejonės, tokie elementai bet kokiam interjerui suteiks prabangos.
Tai gali būti elegantiška detalė – rafinuotas meno kūrinys, turėklai, pakaba drabužiams ir pan.

Į VIRŠŲ